Dárkový voucher na 2 hodinovou konzultaci

Chcete podpořit sebe, svou sestru, kamarádku, partnerku? Darujte sobě nebo ji individuální konzultaci.

3 200 Kč
Skladem 5 ks
 • Individuální konzultace mohou být klíčem ke dveřím Vašeho Já, kde můžeme v bezpečném prostředí začít objevovat znovu kdo jste a kam jdete.

  Stojíte na místě nebo se točíte v kruhu a netušíte, co takovou situaci způsobilo a jak ji vyřešit? Navenek jste spokojené, ale "uvnitř" máte zmatek? Materiálně jste saturované, přesto vaše duše strádá?
   
  Máte pocit, že vám něco podstatného v životě chybí, ale nedokážete zjistit, co by to mohlo být, protože máte spokojenou rodinu, dobrou práci a netrpíte žádnou závažnou chorobou?
   
  Bojíte se si přiznat, že něco ve vašem životě nefunguje?
    
  Pokud alespoň na jednu otázku odpovíte kladně, ráda vám pomůžu hledat příčiny vašeho současného pocitu a nastavit zdravější a šťastnější vzorce vašeho života.

  Jak konzultace probíhají

  První setkání je delší a trvá kolem 2 hodin, kdy se vzájemně ladíme a otevíráme témata, které by klientka chtěla řešit.

  Po tomto setkání se klientka rozhodne, zda chce v konzultacích pokračovat, a domlouváme se na pravidelných sezeních, která jsou v intervalech po 3-4 týdnech.

  Aby setkání měla pro klientku efekt, je potřeba delší spolupráce, neboť se témata objevují postupně a potřebují čas, aby byla pochopena a zpracována. 

  Další konzultace jsou na 1 nebo 1,5 hodiny a je dobré, aby byly minimálně tři.

  Je možno tedy využít balíčků po 3, 6 a 9 setkáních, která jsou finančně zvýhodněna. Konzultace probíhají online nebo osobně v Mníšku pod Brdy.

 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.