Dragon Time, Young Living, 15 ml

Dragon Time je směs zklidňujících a ztišujících esenciálních olejů, včetně šalvěje muškátové, která obsahuje přírodní fytonutrienty – perfektní volba pro ženy v emocionálně náročných obdobích a situacích. Díky harmonickým vlastnostem je tato směs jasnou volbou pro podporu normálních, zdravých emocí u žen během menstruačního cyklu. Směs Dragon Time je vhodná pro mladé i zralé ženy.

1 900 Kč
Na objednávku
 • Tato směs zmírňuje příznaky PMS a menstruačních potíží včetně křečí a nepravidelné menstruace. Napomáhá vyvážení emocí, zeslabení změny nálad a bolestí hlavy způsobených hormonální nerovnováhou.

  Pro aromatické použití, do difuzéru. Velmi dobře učinkuje, když olej vmasírujte do oblasti kříže, použijte jako součást obkladů na břicho, nebo zřeďte olejem Young Living V-6 nebo jiným základním olejem a použijte pro masáž celého těla.

  Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče kontaktujte lékaře. Zředění není nutné, ale u velmi citlivé pokožky může způsobit citlivost.  Obecně bezpečné pro děti od věku 2 let.

  Složení: Šalvěj muškátová (Salvia sclarea), fenykl (Foeniculum vulgare), levandule (Lavandula angustifolia), majoránka (Origanum majorana), řebříček (Achillea millefolium), jasmín (Jasminum officinale)

   

 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.