Thives, Young Living, 15 ml

 • /
 • Eshop
 • /
 • Thives, Young Living, 15 ml

Znáte tento zázrak, který vznikl díky legendě o čtyřech francouzských zlodějích z 15. století, kteří vytvořili a nosili speciální aromatickou kombinaci hřebíčku, rozmarýnu a dalších rostlin, o které se domnívali, že jim poskytne ochranu, zatímco okrádali živé i mrtvé? Když byli nakonec zatčeni, francouzské úřady si uvědomily, že je tato směs velice hodnotná, takže byl zlodějům udělen shovívavější trest za podmínky, že prozradí složky v jejich tajném receptu.

1 510 Kč
Na objednávku
 • Jsem přesvědčena o tom, že Thieves® nesmí chybět v žádné domácnosti.

  Protože je směs Thieves® ideální kombinací esenciálního oleje z citronu, hřebíčku, skořicové kůry, eukalyptu úzkolistého a rozmarýnu, její osvěžující síla je vítaná v každé místnosti v domě. Náš neuvěřitelně univerzální esenciální olej Thieves® lze použít mnoha různými způsoby, když však přijde na lokální aplikaci, máme několik oblíbených způsobů:

  Přidejte kapku na pulsní body a okolo výstřihu pro kořeněnou vůni.
  Přidejte několik kapek do neutrálního šamponu nebo kondicionéru dle vlastního výběru pro kořeněnou, aromatickou odměnu pro vlasy.
  Zabalte si náš kuličkový aplikátor Thieves® Roll-On do cestovní tašky nebo kabelky a použijte ho v pohybu, ať už během náročného dne v práci nebo před dlouhou cestou autem.
  Zřeďte a naneste na chodidla během chladných zimních měsíců.
  Jste několik hodin v letadle s recyklovaným vzduchem v kabině? Pracujete v zatuchlém, starém kancelářském prostoru? Sáhněte po oleji Thieves® pro osvěžující povzbuzení!

  Tato směs je silně antivirová, antibakteriální, antiseptická.

  Podle studie prováděné na Weber State University v roce 1997 ukázala 90% úmrtnost grampozitivních mikroorganismů po 12 minutovém rozprašování. Po 2O minutách se úmrtnost zvýšila na 99,3%.

 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.