Kniha

Být sama sebou

 

Velmi otevřená kniha

Kniha, ve které otevírám mnoho ze svého života, krásné okamžiky i chvíle, kdy jsem byla na pomyslném dně a snažila se znovu postavit na nohy.

0
knih bylo prodáno

Kniha jako blízká přítelkyně

Chtěla bych, aby se knížka alespoň na pár hodin či dnů stala vaší nejlepší přítelkyní, která velmi otevřeně vypráví o svém životě. Přítelkyní, která odhaluje svá tajemství hluboko ukrytá před světem i blízkou rodinou a přiznává svá trápení, ale i velkou touhu být opět sama sebou. Dokáže však naslouchat i vám, a pokud o to stojíte, také poradit nebo nabídnout svůj úhel pohledu.

Moc bych si přála, aby vás tato kniha podpořila na  cestě k sobě. Život na Zemi je nádherný! Nevzdávejte se touhy být sama sebou a žít ve vědomých a láskyplných vztazích, přestože za sebou máte bolestné a traumatické zkušenosti.

Vědomé vztahy existují.

Proč si knihu přečíst?

Co je krásnějšího, než vstávat každé ráno s úsměvem, milovat, prožívat radost, dokázat špatnou náladu a silné emoce vnímat jako upozornění, že je potřeba něco změnit, umět naslouchat svému tělu, radovat se z maličkostí, užívat si život, postavit se sama za sebe i za své děti, naučit se porozumět svým obavám a bezpečně vědět, proč reaguji tak, jak reaguji. To je jen pár věcí, které se dají zvládnout, posouvají nás dál a dodávají nám novou sílu a víru sama v sebe.

Nemusím přece kvůli svým nevyřešeným traumatům a skrytým strachům shazovat sama sebe v očích druhých, ale nemusím také druhé ponižovat jen proto, abych se krátkodobě cítila lépe a lepší, nemusím se obávat hodnocení okolí, protože NEZRAZUJI sama sebe. Nemusím se bát milovat a mohu lásku dávat. Mohu si plně důvěřovat.

A když přijdou těžké časy, vím, o koho se opřít. Vím, že mám dost sil opět vstát, zvednout hlavu k nebi a navrátit se na svou cestu, ze které jsem možná trochu sešla.

Vím, že tuto vnitřní sílu má v sobě každá žena a každý muž. Je jen na nás, pro co se rozhodneme.

Já jsem se rozhodla pro LÁSKU.

A CO VY?

Být sama sebou je úžasné!

 

O čem kniha je?

  • O touze žít a tvořit
  • O dětství bez táty
  • O smrti i zrození
  • O životních rolích a úkolech
  • O manželství a rozvodu
  • O výchově i učení doma
  • O zklamáních i nadějích
  • O novém vědomém vztahu
  • O těhotenství po čtyřicítce

Ukázka z knihy

Chtěli byste si zdarma přečíst více stránek knihy

Být sama sebou?

Doporučení

Veronika Vieweghová je okouzlující žena, plná elánu, světla a něžné vnitřní záře. S láskou pečuje o svoje děti, svého partnera a celou rodinu a jejím darem je tuto přirozenost šířit dál a s láskou rozdávat. Střípky hluboké moudrosti do mozaiky života lidí a rodin, jimž je dopřáno se s ní setkat. Nechť se její dílo dotkne všech srdcí, se kterými se potká. S Láskou a Úctou Jana Hašplová
Mgr. Jana HašplováFinanční poradce
Veroniku jsem poznala jako ženu známého muže. Byla křehká, nenápadná. O pár let později jsem hleděla do nádherné tváře oduševnělé ženy-bohyně, která vyzařovala své ženství, krásu a moudrost do celého vesmíru. Svou tvůrčí energií probouzí v lidech, a především v ženách, důvěru, že každý člověk může žít naplněný život. A pokud se někdy ocitneme ve slepé uličce, věřím, že v knize Veroniky najdeme cestu, jak dál.
Gabriela Filipiherečka, autorka Léčivého divadla

Chcete podpořit na své cestě k sobě samé?

Něco pro vás mám...

Osobní parfém, 10 ml Roll-on

Tato nádherná vůně vás bude podporovat a dodávat vám důvěru ve chvílích, kdy možná zapochybujete o smyslu svých kroků.

Být sama sebou - komplet

Objednejte si knihu, Osobní parfém 10 ml v roll-on lahvičce a Květovou vodu 50 ml v lahvičce z pískovaného skla za cenu: 585 Kč (původní cena je 648)

Recenze

Reference

Drahá Veroniko, z celého srdce Vám děkuji za krásné a hodně inspirující čtení. Zhltla jsem Vaše dílo na posezení a stále ještě trávím!😃Přemýšlím denně o Vašich slovech která mě nutí zcela přehodnotit moje dosavadní postoje a přístup k osobnímu životu. Takže za mě zcela jednoznačně! Vaše mise splněna! 😃
Kristýna
Milá Veroniko, zatím jsem přečetla jen 45 stranek, ale uz jsem se smála, slza mi ukápla, zamyslela jsem se, vzpomínala jsem a taky se bála... Tolik pravdy, která se mě tak moc osobně dotýka... děkuju 💐💐💐 a Kniha je nádherná - krásné obrázky, úžasně hladké stránky a ta vůně ... ach, osveěžena květinovou vodou a provoněna osobním parfémem vám přeji dobrou noc .
Daniela
Kniha je velmi silná. Už několik dní přemýšlím o tématech, která mě velmi zasáhla. Děkuji!
JankaÚčetní
Verunko, druhou půlku knihy mi bylo dopřáno dát na jeden zátah a párkrát jsem si musela dělat pauzy na rozdychani, utření slz, zamyšlení.. Jako první mě napadlo, že jsem na tebe prostě hrdá ❤️ Otevřela jsi nejen svoje srdce, ale také otevíráš srdce všem svým čtenářkám... Děláš svět lepším a za to ti děkuji. Přeji celé tvé velké rodině mnoho přítomných okamžiku v lásce. Objímám tě ❤️
Adéla Havlíčková
Chybí mi ještě pár stránek. Na začátku jsem si říkala, že ji budu mít za 2 dny přečtenou, ale jsou kapitoly, kdy musím knížku odložit a vstřebat příběh, protože se do něj promítají i mé zážitky a vzorce. Děkuji moc za tvé sdílení, takto psaný životopis jsem ještě nečetla. Byly chvíle, kdy jsem tě chtěla moc obejmout, pak i mně padaly slzy a potřebovala jsem obejmout i já. Máš můj obdiv a velké děkuji za tvůj příběh 🙏🤗🌹
Monika Tomášová Krpálová
Dobrý večer, nedá mi to a musím vám napsat zpětnou vazbu na vaši knihu, kterou jsem si koupila. Nic jsem od ni nečekala. Teda, vlastně vůbec nevím proč, ale představovala jsem si její obsah něco jako Viewegha v provedení růžové knihovny a knihu jsem kupovala s tím, že ji možná ani nebudu číst. Teda, ale teď jedno velký wow. Ta kniha je nádherná, hluboká, i když na čtení nemám moc času, tak každou volnou chvilku už po ni 2 dny sahám a prostě mám pocit, že tohle je přesně to, co jsem hledala, když jsem si něco chtěla počíst. Tolik věcí je pojmenovaných tak, že mi najednou dávají smysl. Prostě ta kniha je opravdu krásná a i když jsem to neměla v plánu, musím o ni přemýšlet a těším se s každé chvilky, kdy si z ní mohu kousek přečíst. Asi není pro každého, asi mě tak oslovila i pro to, že jsem v podobné životní fázi, ale prostě musím napsat, že opravdu smekám, jak hluboce jste se do věcí dokázala podívat a jak poutavě a výstižně je popsat. Takže moc díky za knihu, myslím, že až ji dočtu se k ní budu vracet.
Monika Hrubá
Vážená a milá Veroniko, Vaši knihu jsem přečetla během jediného dne, takže jedním dechem. Objevila jsem v ní mnoho vhledů i do naší rodinné ženské linie, ve spoustě věcech mi je už pár let více jasno, k některým jste Vy přidala poslední kousek do mozaiky. Děkuji za velmi otevřenou zpověď a Váš příběh, děkuji za to, že se nacházíte a už neztrácíte a pomáháte tak všem ženám, které jsou připraveny být pevnými, krásnými a laskavými bytostmi užívající své ženství a rozdávajícími své přirozené dary a talenty. Těším se, až Vás poznám osobně! S láskou a úctou Pavla 😘🙏❤️
Pavla
Milá Veroniko, hned jsem se začetla. Kniha je překrásná, obálka, barvy a hlavně tedy ten papír, to je slast! V prvních kapitolách (nyní jsem u dospívání) jsem musela několikrát přestat číst a "nadechnout" se 😕 Cítila jsem kámen a sevření na hrudi a bylo mi nehezky. Obdivuji vás ještě víc než před obdržením knihy a to mě čeká ještě pěkný kus k přečtení. ❤ těšila jsem se také, jaká kartička si najde cestu od vás ke mně, ale nenašla jsem žádnou. Nevadí, asi to tak mělo být. Stejně děkuji. Dája K.
Dája
Milá Veroniko, tak dlouho jsem váhala s objednáním Vaší knihy, až mi skoro doslova spadla na hlavu u Janičky Hašplové v úterý v podvečer a to přesně tehdy, kdy jsem to potřebovala.❤️ V úterý večer jsem si ji dovezla domů, včera přečetla, dnes píšu děkovná slova. Děkuji, děkuji za Vaše otevření duše a takovéto krásné předání všeho niterného nám všem. Častokrát jste popsala i mé vlastní zkušenosti a pocity, které já sama nedokázala nikdy pojmenovat, děkuji za tuto ohromnou pomoc. Moc si toho vážím, jste mi v mnohém inspirací... Přeji vše dobré a ať kniha slaví.
Kateřina