Individuální konzultace

Máte zájem o konzultaci? Vyplňte formulář níže.

Ztratily jste radost ze života a nevíte proč?

Stojíte na místě nebo se točíte v kruhu a netušíte, co takovou situaci způsobilo a jak ji vyřešit? Navenek jste spokojené, ale "uvnitř" máte zmatek? Materiálně jste saturované, přesto vaše duše strádá?
 
Máte pocit, že vám něco podstatného v životě chybí, ale nedokážete zjistit, co by to mohlo být, přestože máte spokojenou rodinu, dobrou práci a netrpíte žádnou závažnou chorobou?
 
Co když problém je v práci?
  

Váš osobní a partnerský život je vše v pořádku, ale chtěla byste se posunout profesně, cítíte zahlcenost, přepracovanost, je pro vás složité najít v chaosu řád. Nevíte jak si plánovat podle svého menstruačního cyklu, jak si vytvořit nové návyky a nebo jak zvládat komunikaci s náročnými klienty a kolegy.
 

Jak Vám mohu pomoci

Projdeme si Vaši dnešní situaci a postupně se budeme vracet do minulosti, kde budeme společně hledat příčiny problémů, nefunkční vzorce ale i vaše silné stránky a zdroje vnitřní síly. Zaměříme se na sebelásku a sebehodnotu i na vaše poslání, hodnoty,  smysl životy a životní vizi. 

 

Jak konzultace probíhají

První setkání je delší a trvá 1,5 hodiny, kdy se vzájemně ladíme a otevíráme témata, které by klientka chtěla řešit.

Po tomto setkání se klientka rozhodne, zda chce v konzultacích pokračovat, a domlouváme se na pravidelných sezeních, která jsou v intervalech po 3-4 týdnech.

Aby setkání měla pro klientku efekt, je potřeba delší spolupráce, neboť se témata objevují postupně a potřebují čas, aby byla pochopena a zpracována. 

Další konzultace jsou trvají vždy 1,5 hodiny a je dobré, aby byly minimálně tři.

Je možno tedy využít balíčků po 3, 6 a 9 setkáních, která jsou finančně zvýhodněna. Konzultace probíhají po telefonu nebo přes kameru (Skype, WhatsApp, Messenger) nebo v pátky osobně v Mníšku pod Brdy.

Při zrušení konzultace den předem se hradí 50% z ceny konzultace a v den konzultace se hradí 100% ceny.

 

Co s klientkami nejčastěji řešíme

Každý člověk je individuální a každá žena přichází se svým individuálním příběhem a tématem. Přesto jsou témata, s kterými se setkávám častěji: 

 

 • Nespokojenost ve vztahu
  Nedostatečná komunikace, rozdílné hodnoty a pohled na to, co je výchova a partnerství. Nevěra a jak ji přijmout, nemoc partnera, odchod partnera.
 • Nezvládání emočních výkyvů, proměny nálad
  Naštvání, agrese, smutek, neschopnost se soustředit a ovládat své emoce.
 • Nízká sebehodnota, sebeúcta a sebeláska
  Pocit, že nejsem dost dobrá, potřeba se zavděčit, neschopnost říkat ne a nastavit si zdravé hranice, být perfektní, srovnávám se s jinými ženami.
 • Nespokojenost v práci
  Vztahy s kolegy, plánování času, rozdělení kompetencí, změna profese, podnikání, lepší komunikace a spolupráce se svým týmem, ujasnění si priorit, zaměření se na vyšší pozici a jak toho dosáhnout.
 • Co se se mnou děje, že mám vše, ale nejsem šťastná
  Nespokojenost sama se sebou, něco zásadního mi uniká.
 • Špatné vztahy s rodinou.
  Špatná nebo žádná komunikace s rodiči, sourozenci, nerozumíme si, stále mě zraňují, mají očekávání, která nemohou a ani nechci naplňovat, mám potřebu sim dokazovat, že jsem dost dobrá. Chci přijetí.

 

Ceny jsou platné od 1.1.2023.

Individuální konzultace

Proč spolupracovat dlouhodobě

Dlouhodobé terapie představují cenný nástroj pro osobní růst a psychické zdraví. Když se rozhodnete vstoupit do terapeutického procesu, dáváte si šanci objevit hlubší vrstvy svého vlastního já a pochopit složité aspekty svého života. První terapie může být pouze začátkem, krůčkem do světa self-discovery, avšak cesta k celkovému sebepoznání a uzdravení vyžaduje čas a trpělivost.

V průběhu dlouhodobé terapie se postupně buduje důvěra, což vám umožňuje otevřít se a sdílet i ty nejtěžší a nejintimnější stránky svého života. Stávám se tak průvodcem na vaší cestě k pochopení minulosti, současnosti a budoucnosti.

Významným aspektem dlouhodobých terapií je také budování dovedností, které vám pomohou lépe zvládat stres, konflikty a vlastní emoční reakce. Mohu vám pomoci rozpoznat a pojmenovat vzorce chování, které vám možná brání v plné realizaci vašeho potenciálu. 

Je důležité si uvědomit, že jedna terapie nemůže pokrýt všechny aspekty komplexnosti lidské psychiky a životních situací. Pokračování v terapeutickém procesu umožňuje postupné prozkoumání a řešení různých témat a problémů, které vás mohou trápit. Dlouhodobé terapie tak nabízejí prostor pro hlubší pochopení sebe sama a svého života, což může vést k většímu sebevědomí, sebehodonotě a vnímání kvality života.

Chtěli byste někomu udělat radost a darovat Dárkový poukaz na 2 hodinovou konzultaci?

Možná tím obdarovaným jste vy sami.

-6%
Chcete podpořit sebe, svou sestru, kamarádku, partnerku? Darujte sobě nebo…

20 minutová konzultace zdarma

Ráda bych vás pozvala na 20 minutovou konzultaci zdarma, kde můžeme společně probrat vaše potřeby, otázky a cíle. Tato konzultace vám poskytne příležitost zjistit, jak vám mohu pomoci.

Stačí mi napsat na tel. číslo 775 298 664 a já vám pošlu volné termíny. Spojíme se spolu po telefonu nebo Zoom.

Výhodné balíčky

1x 1,5 hodiny

Jedna 1,5 hodinová konzultace, která je vhodná pro ty, kteří si chtějí ujasnit své téma a poté se rozhodnout, zda pokračovat intenzivněji. 

Cena: 2.300 Kč/93€

9 x 1,5 hodiny

Toto je už velmi intenzivní a dlouhodobá spolupráce, kde je velká příležitost posunout sebe sama, proniknout skrze různé vrstvy problému, traumatu nebo určitých vzorců a uvolnit blokády s nimi spojené.

Cena: 19.100 Kč/735€

3 x 1,5 hodiny

Toto je základní balíček, kdy otevřeme během tří konzultací hlavní vaše téma a společně se pokusíme najít hlavní příčinu problému.

Cena: 6.500 Kč/250€

6 x 1,5 hodiny

Během šesti konzultací už jdeme do mnohem větší hloubky a vy máte možnost podívat se na svá témata ze širší perspektivy.

Cena: 12.800 Kč/493€

Zde si můžete individuálně rezervovat místo na 90 minutovou konzultaci v ceně 2.300 Kč.

Láska je pro mě nejvyšší esence bytí, ke které směřuji všechna svá jednání.

Můžete se nechat inspirovat mými články. Můžeme spolu vkročit na cestu změny, odpuštění a lásky. Osobní konzultace trvají 1,5 hodiny a cena je   2.300 Kč. Ideální frekvence setkání je jednou za 2-3 týdny. Často dávám klientům osobní, individuální úkoly, o kterých mezi setkáními přemýšlí. Píší si své pocity, emoce a reakce, myšlenky a souvislosti.

Telefonní číslo pro domluvení osobní konzultace je: 775 298 664 a e-mailová adresa veronika.vieweghova@gmail.com.  

Těším se na setkání s další krásnou duší, kterou vy bezpochyby jste.

Moje cesta 


Kdysi, asi před 10 lety, mi osobní konzultace a terapie moc pomohly. Vím, jak těžké může být se rozhodnout a začít o sobě s někým jiným mluvit. Překonat svého našeptávače v hlavě, který vám neustále tvrdí, že je to na nic, že se nic neděje, že takto žijeme všichni, není snadné. Ale vaše duše už se probudila a vy ji začínáte cítit a vnímat. Chcete do svého života přinést více lásky, emocí, krásy, zdravých postojů, respektu k sobě, partnerovi i dětem.

Naše vzorce, podle kterých jednáme, komunikujeme a reagujeme při konfliktech, vznikaly po celou dobu našeho dětství. Načítali jsme emoce maminky a tatínka a i nevyřčená slova nám mohla ublížit. Tím, že podle těchto vzorců a způsobů chování žijme skoro celý život, často nejsme schopni vidět a zmírnit  jejich vliv, natož abychom je nakonec dokázali přepsat a vytvořit si své vlastní. V hloubi duše můžeme cítit vztek na maminku, která se nám málo věnovala, nedala vám lásku, kterou jsme jako dítě potřebovali, protože hodně pracovala.

Pak tu může být zlost na otce, který sice s námi žil, ale nepodporoval maminku ani nás, nikdy nás nedokázal pochválit, jen vyčítal. Můžeme žárlit na mladšího sourozence, který si dokázal vykřičet větší pozornost a má ji od rodičů i v dospělosti a jen zneužívá jejich stálé péče a my jsme jediní, kdo rodičům opravdu pomáhá a stará se o ně. Tyto emoce jsou oprávněné, když je prožívá dítě. V dospělosti nám už ubližují.

A i když jste chlap jak hora nebo žena velmi schopná, jsou situace, kdy jedno slovo, věta, vůně může spustit starý dětský vzorec a jste v zajetí svých dětských emocí. V tu chvíli nevíte, kdo jste. Zda vaše reakce jsou opravdu naše, nebo rodičů a my je jen jako malé děti v obraně a ochraně sebe sama převzali a používáme je. Často se tyto vzorce spínají ve vztazích a ne náhodou si k sobě přitáhneme člověka, který dokáže na jejich jemnou strunku zabrnkat, a hádka je na spadnutí. Oba na sebe křičíte, vyčítáte si možné i nemožné, ale nejste to vy - dospělí lidé, ale naštvané, zraněné, opuštěné, nemilované dítě, které reaguje na stejně naštvané, zraněné, opuštěné a nemilované druhé dítě.

Možná, že vám některá má slova byla blízká a měli jste před očima podobné situace.

Možná vnímáte nějakou nepříjemnou emoci, hlas "soudce", který vás přesvědčuje, že tato slova jsou nesmysl a nic dobrého vám nepřinesou. Nechte ho, ať se vypovídá, a vy se vnořte do svého nitra, srdce a tam hledejte odpovědi. Moje cesta je pomáhat odkrývat staré, již nefunkční vzorce, navracet k přirozenosti, k ženství a mužství. Pomáhat vkládat do vašich životů více lásky, sebeúcty, hledat vaše dary a poslání.