Individuální konzultace

Máte zájem o konzultaci? Vyplňte formulář níže.

Ztratily jste radost ze života a nevíte proč?

Stojíte na místě nebo se točíte v kruhu a netušíte, co takovou situaci způsobilo a jak ji vyřešit? Navenek jste spokojené, ale "uvnitř" máte zmatek? Materiálně jste saturované, přesto vaše duše strádá?
 
Máte pocit, že vám něco podstatného v životě chybí, ale nedokážete zjistit, co by to mohlo být, přestože máte spokojenou rodinu, dobrou práci a netrpíte žádnou závažnou chorobou?
 
Bojíte si přiznat, že něco ve vašem životě nefunguje?
  
Pokud alespoň na jednu otázku odpovíte kladně, ráda vám pomůžu najít příčiny vašeho současného stavu a nastavit zdravější a šťastnější vzorce vašeho života.
 

Jak Vám mohu pomoci

Projdeme si Vaši dnešní situaci a postupně se budeme vracet do minulosti, kde budeme společně hledat příčiny problémů, nefunkční vzorce ale i vaše silné stránky a zdroje vnitřní síly. Zaměříme se na sbelásku a sebehodnotu i na vaše poslání, hodnoty,  smysl životy a životní vizi.

 

Jak konzultace probíhají

První setkání je delší a trvá 1,5-2 hodiny, kdy se vzájemně ladíme a otevíráme témata, které by klientka chtěla řešit.

Po tomto setkání se klientka rozhodne, zda chce v konzultacích pokračovat, a domlouváme se na pravidelných sezeních, která jsou v intervalech po 3-4 týdnech.

Aby setkání měla pro klientku efekt, je potřeba delší spolupráce, neboť se témata objevují postupně a potřebují čas, aby byla pochopena a zpracována. 

Další konzultace jsou vždy na 1 nebo 1,5 hodiny a je dobré, aby byly minimálně tři.

Je možno tedy využít balíčků po 3, 6 a 9 setkáních, která jsou finančně zvýhodněna. Konzultace probíhají po telefonu nebo přes kameru (Skype, WhatsApp, Messenger) nebo v pátky osobně v Mníšku pod Brdy.

Při zrušení konzultace den předem se hradí 50% z ceny konzultace a v den konzultace se hradí 100% ceny.

 

Co s klientkami nejčastěji řešíme

Každý člověk je individuální a každá žena přichází se svým individuálním příběhem a tématem. Přesto jsou témata, s kterými se setkávám častěji: 

 

 • Nespokojenost ve vztahu
  Nedostatečná komunikace, rozdílné hodnoty a pohled na to, co je výchova a partnerství. Nevěra a jak ji přijmout, nemoc partnera, odchod partnera.
 • Nezvládání emočních výkyvů, proměny nálad
  Naštvání, agrese, smutek, neschopnost se soustředit a ovládat své emoce.
 • Nízká sebehodnota, sebeúcta a sebeláska
  Pocit, že nejsem dost dobrá, potřeba se zavděčit, neschopnost říkat ne a nastavit si zdravé hranice, být perfektní, srovnávám se s jinými ženami.
 • Nespokojenost v práci
  Vztahy s kolegy, plánování času, rozdělení kompetencí, změna profese, podnikání, lepší komunikace a spolupráce se svým týmem, ujasnění si priorit, zaměření se na vyšší pozici a jak toho dosáhnout.
 • Co se se mnou děje, že mám vše, ale nejsem šťastná
  Nespokojenost sama se sebou, něco zásadního mi uniká.
 • Špatné vztahy s rodinou.
  Špatná nebo žádná komunikace s rodiči, sourozenci, nerozumíme si, stále mě zraňují, mají očekávání, která nemohou a ani nechci naplňovat, mám potřebu sim dokazovat, že jsem dost dobrá. Chci přijetí.

Individuální konzultace


 

Ceny jsou platné od 1.1.2023.

60 minutové konzultace
1.600 Kč
Balíček 3 konzultací, což jsou 3 hod. je 4.400 Kč. Balíček 6 konzultací, což je 6 hodin je 8.600 Kč. Balíček 9 konzultací, což je 9 hodin je 12.800 Kč.
90 minutové konzultace
2.300 Kč
Balíček 3 konzultací, což je 4,5 hod. je 6.500 Kč. Balíček 6 konzultací, což je 9 hod. je 12.800 Kč. Balíček 9 konzultací, což je 13,5hod.je 19.100 Kč.

Láska je pro mě nejvyšší esence bytí, ke které směřuji všechna svá jednání.

Můžete se nechat inspirovat mými články. Můžeme spolu vkročit na cestu změny, odpuštění a lásky. Osobní konzultace trvají 1,5 hodiny a cena je   2.300 Kč. Ideální frekvence setkání je jednou za 2-3 týdny. Často dávám klientům osobní, individuální úkoly, o kterých mezi setkáními přemýšlí. Píší si své pocity, emoce a reakce, myšlenky a souvislosti.

Telefonní číslo pro domluvení osobní konzultace je: 775 298 664 a e-mailová adresa veronika.vieweghova@gmail.com.  

Těším se na setkání s další krásnou duší, kterou vy bezpochyby jste.

Moje cesta 


Kdysi, asi před 10 lety, mi osobní konzultace a terapie moc pomohly. Vím, jak těžké může být se rozhodnout a začít o sobě s někým jiným mluvit. Překonat svého našeptávače v hlavě, který vám neustále tvrdí, že je to na nic, že se nic neděje, že takto žijeme všichni, není snadné. Ale vaše duše už se probudila a vy ji začínáte cítit a vnímat. Chcete do svého života přinést více lásky, emocí, krásy, zdravých postojů, respektu k sobě, partnerovi i dětem.

Naše vzorce, podle kterých jednáme, komunikujeme a reagujeme při konfliktech, vznikaly po celou dobu našeho dětství. Načítali jsme emoce maminky a tatínka a i nevyřčená slova nám mohla ublížit. Tím, že podle těchto vzorců a způsobů chování žijme skoro celý život, často nejsme schopni vidět a zmírnit  jejich vliv, natož abychom je nakonec dokázali přepsat a vytvořit si své vlastní. V hloubi duše můžeme cítit vztek na maminku, která se nám málo věnovala, nedala vám lásku, kterou jsme jako dítě potřebovali, protože hodně pracovala.

Pak tu může být zlost na otce, který sice s námi žil, ale nepodporoval maminku ani nás, nikdy nás nedokázal pochválit, jen vyčítal. Můžeme žárlit na mladšího sourozence, který si dokázal vykřičet větší pozornost a má ji od rodičů i v dospělosti a jen zneužívá jejich stálé péče a my jsme jediní, kdo rodičům opravdu pomáhá a stará se o ně. Tyto emoce jsou oprávněné, když je prožívá dítě. V dospělosti nám už ubližují.

A i když jste chlap jak hora nebo žena velmi schopná, jsou situace, kdy jedno slovo, věta, vůně může spustit starý dětský vzorec a jste v zajetí svých dětských emocí. V tu chvíli nevíte, kdo jste. Zda vaše reakce jsou opravdu naše, nebo rodičů a my je jen jako malé děti v obraně a ochraně sebe sama převzali a používáme je. Často se tyto vzorce spínají ve vztazích a ne náhodou si k sobě přitáhneme člověka, který dokáže na jejich jemnou strunku zabrnkat, a hádka je na spadnutí. Oba na sebe křičíte, vyčítáte si možné i nemožné, ale nejste to vy - dospělí lidé, ale naštvané, zraněné, opuštěné, nemilované dítě, které reaguje na stejně naštvané, zraněné, opuštěné a nemilované druhé dítě.

Možná, že vám některá má slova byla blízká a měli jste před očima podobné situace.

Možná vnímáte nějakou nepříjemnou emoci, hlas "soudce", který vás přesvědčuje, že tato slova jsou nesmysl a nic dobrého vám nepřinesou. Nechte ho, ať se vypovídá, a vy se vnořte do svého nitra, srdce a tam hledejte odpovědi. Moje cesta je pomáhat odkrývat staré, již nefunkční vzorce, navracet k přirozenosti, k ženství a mužství. Pomáhat vkládat do vašich životů více lásky, sebeúcty, hledat vaše dary a poslání.