Reference

Děkuji všem za poskytnutí reference!

Paní Vieweghová mi na našich osobních konzultacích postupně dokazuje, že to, co již dlouho cítím je reálné a že každá tma, není tak hrozná, když si na ni trošku posvítíme. Pomáhá mi při poznání sama sebe jako člověka a sama sebe jako ženy. Díky ní začínám chápat souvislosti, své pocity, své vzorce, své vztahy. Získávám díky tomu sebedůvěru, upevňuji svoji pozici a dává mi to krásný základ pro mou budoucnost. Vše však tím krásným jemným ženským způsobem.
Natálie L.
Dobrý den Veroniko, zpětná vazba, jak silný potenciál Vaší přednášky. Po mnoha a mnoha měsících se můj menstruační cyklus srovnal a přišel nikoliv po 21 dnech, ale prošel hezky všemi fázemi a 28 dní je tady. Jak jsme se bavily o problematice toho hodně jedení před menstruací, tak jsem to schválně pozorovala...když hodně pracuji a nestíhám a tělo se potřebuje přichystat na menses, tak přijde návalovité jedení až přejídání se, den dva před menstruací asi aby to tělo mělo vůbec energii menstruovat...plánováním úkolů popř. uvědoměním si...lze upravit a nebo si ty 2 dny prostě dopřát bez výčitek, že hodně jím...samo to odeznělo:-D
P.Horáková
Včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře "Čtyři ženy v nás" a musím Vám moc poděkovat. Tento seminář pro mě byl velkým přínosem! Tolik zajímavých informací během tak krátké doby jsem ještě nikdy na žádném semináři nedostala.
Klára Náhlovská
Děkuji za informace a hlavně moc děkuji za úžasnou přednášku. Už nějakou chvíli se věnuji osobnímu rozvoji a právě Vaše přednáška jakoby byla jedním z ozubených koleček, které jsem dlouho nemohla najít. Teď už ty pomyslné hodiny určitě budou krásně šlapat 😉 Přeji Vám ať se daří, ať se Vaše přednášky plní jak mladými dívkami, tak zralými ženami, popřípadě i super muži, kteří rádi nahlédnou do našeho světa, který je báječný a jedinečný, pokud ho budeme dobře cítit a pokud si začneme vážit sami sebe.
P.Procházková
Co Vás nejvíce na přednášce oslovilo? Ja vam ani neviem povedat konkretne, mate velmi prijemny prejav a pocuvat vas bolo ako nechat sa premyvat riekou. Ja som velmi aktivna, som psycholog, pracujem so zenami ako dula , LP, pre mnohe zeny som inspiraciou ale napriek tomu sa necitim napojena uplne na seba.na vnimanie cyklickosti. Dojcim dlhodobo moje deti a zijem teda bez vonkajsieho cyklu, nejak bez toho stracam prepojenie na fazy kde som... Sprava ktora mi cez ten vas prispevok pri.sla je: je to to v poriadku, som dost dobra a zijem neustalu zmenu
M.Saffo
Přednáška paní Veroniky Vieweghové Veronika Vieweghová ve Školičce u Budulínka na téma "Výchova a vzdělávání jinak. A jde to?". Zajímá vás jaké to bylo? Slovy z anketních lístků našich účastníků: díky za vhled do domácího a alternativního vzdělávání, skvělá přednáška - jiný pohled na výchovu, už vím co mohu zlepšit ve výchově svých dětí, škoda, že přednáška netrvala déle:( inspirace, otevřená diskuze a vstřícnost lektorky. A co na to Školička u Budulínka? Věděli jsme, že jsme vybrali správnou osobnost a potřebné téma k diskuzi, protože vždy je možnost volby a děti jsou naše budoucnost. Víme, že děti vychovávat a vzdělávat jinak JDE!
Školička U Budulínka
Milá Veroniko, včera jsem v Praze zažila poprvé Vaši přednášku Žena ve svém cyklu, bylo to prostě ÚŽASNÉ!
Dagmar StuchlováSynergy FG
Bylo to inspirativní,obohacující a moc přijemné setkání.
Lenka
V sobotu 12. 1. jsem společně s lidmi v mé firmě absolvoval přednášku Žena ve svém cyklu s Veronika Vieweghová, která mi pomohla pochopit jak lépe využít potenciál žen ve firmě a jak ještě zlepšit kvalitu vztahu v manželství. Doporučuji tímto tématem projít každému (nejen manažerům). V základu je pro firmy zásadní pochopit, že se dá zvýšit výsledek firemních výsledků i školením se zdánlivě nepracovním obsahem.
Petr Saicmajitel firmy Synergy FG
Děkuji Veronice Vieweghové za krásné sdílení toho, co je pro nás velmi důležité. Ve školičce jsme prožili přednášku a seminář plný pohody, lásky, otevřenosti, sdílení.Každý si našel své místo a všem nám bylo moc příjemně❤️😇
Marie Simonovámajitelka Montessori školky
Veroniku znám již cca 20 let. Seznámily jsme se v Praze, kam jsme jako mladé a nezkušené slečny přišly pracovat. Osud tomu chtěl, že jsme se potkaly, spřátelily se a sdílely společné bydlení.
Lenka Shejbalováasistentka poslankyně