Co bych se mohla dozvědět nového v knihách nebo na přednášce o ženském cyklu?

Někdy je těžké jednoduše a srozumitelně ženám a mužům říct, jak přínosné pro všechny může být, když pochopí, jak funguje ženské tělo, proč má žena výkyvy nálad, proč je někdy protivná a nepříjemná, kde pár dní předtím, by partnera láskou snědla a jak může využít každou jednotlivou fázi svého cyklu ve svůj prospěch.

Vidím, kolik žen má bolestivou menstruaci, jak jsou unavené, vyčerpané, bez energie a šťávy, jak se snaží nasadit masku superženy a kráčet světem pevně i když srdce je rozlámané a duše trpí.

Tyto věty a AHA momenty slyším po každé přednášce nebo po semináři ve firmách, ale stále mě to fascinuje

  • „Četla jsem knihu cyklická žena, ale až nyní mi vše zapadá a mnohem více rozumím sama sobě“.
  • „Na přednášku jsem přišla s tím, že jsem vždy ráda, když mi menstruace skončí a neviděla jsem pro mě žádný přínos. A nyní, na konci přednášky, jsem šťastná, že jsem žena a cyklus vnímám jako velký dar. Až budu mít dcery, musí jít k Vám.“
  • „Líbí se mi, jak propojujete archetypy a symboly. Více rozumím tomu, kde se mohla vzít averze vůči ženství a proč se ženy nepřijímají takové, jaké jsou.
  • „Je skvělé, že nemluvíte jen o ženách, ale i o mužích a vztazích. Informace, které tady slyším, jsou hluboké, ale jednoduché
  • „Konečně rozumím svému cyklu.
  • „Moje žena není tak nepředvídatelná. Je krásně jiná. Mám vlastně doma ženy čtyři.“
  • Jako muž musím říct, že po této přednášce Vám ženám závidím!“
  • „Proč jsem to nevěděla dřív?“
  • „Tohle by měli vědět všichni u nás ve firmě!“
  • „Musela jsem vám to napsat. Už druhý den po vašem semináři v naší firmě se kolegové k nám ženám chovají jinak, s respektem, dokonce nám uvařili kafe!“

Ženy jsou tak krásné, když přijmou samy sebe a to nejen svou světlou stránku, ale i tu temnou. Přestanou se trýznit, ubližovat si, podceňovat se, odmítat sebe. Už nechtějí být v roli oběti, ale postavit se do své síly. Jsou pevné, silné i jemné a laskavé, dobře ukotvené.  A jen tato energie může měnit okolí, případně partnera.

Na seminářích  propojuji archetypy, symboly, elementy, barvy i vůně, fáze měsíce a roční období tak, abych co nejlépe popsala fungování cyklu, který je naším kompasem a navigátorem, tedy když není porouchaný a a chápeme, co nám ukazuje. Jednotlivé fáze pojímám z pozice ženy, partnerky, matky, přítelkyně i kolegyně.
Ukazuji, jaké vůně a barvy jsou s nimi spojené, jaké bohyně a elementy podporují danou fázi.
Vyprávím příběhy k lepšímu uvědomění a přirovnávám fáze k ročnímu období i etapám života.
Důraz kladu na sebelásku, sebevědomí a partnerské vztahy.

Děkuji a těším se na další vnímavé ženy opět na jedné z přednášek (Magie Luny nebo Jak využít ženský cyklus v byznysu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.